Audiopipe – APMB-10N11DR
  • Mayıs 7, 2025
  • Posted by author-avatar tempovendo
02 Oca
Tempovendo
  • https://www.tempovendo.com/product-page/audiopipe-apmb-10n11dr
  • İZMİR
  • AUDIOPIPE - APMB-10N11DR (25 CM NEODIUM MIDRANGE) ÇAPI : 10" - (250mm) RMS GÜCÜ : 300 Watts ANLIK GÜÇ : 600 Watts EMPEDANS : 6 Ohm HASSASİYET : 96DB FREKANS ARALIĞI : 70Hz - 4,5kHz MONTAJ DERİNLİĞİ : 7 cm