Audiopipe – APHE-S200
  • Mayıs 7, 2025
  • Posted by author-avatar tempovendo
10 Oca
Tempovendo
  • https://www.tempovendo.com/product-page/audiopipe-aphe-s200-6-5-cm-tweeter#
  • İZMİR
  • Model: APHE-S200 Çap: 6,5 cm Güç: 100 W RMS / 200 W Tepe Hassasiyet: 92 dB Empedans: 4 Ω